Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

https://www.kancelaria-olszewska.pl

Kancelaria Rozwodowa Wrocław Joanna Olszewska

https://www.kancelaria-olszewska.pl

Zarówno separacja jak i rozwód to instytucje przewidziane na wypadek pojawienia się w związku małżeńskim problemów małżeńskich. Mimo, iż separacja i rozwód są instytucjami bardzo do siebie podobnymi podobieństwo to jest jednak tylko prowizoryczne. Zanim jednak podejmą Państwo stosowne rozwiązanie Waszych problemów małżeńskich warto wcześniej przed podjęciem ostatecznej decyzji skorzystać z pomocy fachowej kancelarii prawnej takiej jak nasza, by uświadomić sobie, które z tych rozwiązań będzie dla Państwa lepsze. Z pomocą naszej kancelarii będzie Państwu łatwiej przejść przez ten trudny etap w Waszym życiu.
Sąd orzekając rozwód, podobnie jak przy separacji orzeka o: winie małżonków w rozkładzie pożycia małżeńskiego lub braku tej winy, władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi stron, kontaktach nad małoletnimi dziećmi stron, alimentach na rzecz małoletnich dzieci stron. Może również w wyroku rozwodowym lub separacyjnym rozstrzygnąć o sposobie korzystania ze wspólnego mieszkania przez strony, orzec alimentach na rzecz jednego z małżonków.
Sądem właściwym do rozpoznawania spraw o rozwód oraz separację jest Sąd w którego okręgu małżonkowie zamieszkują lun mieli ostatnie miejsce zamieszkania, jeżeli choć jedno z nich w okręgu tym jeszcze ma miejsce zamieszkania lub zwykłego pobytu. Z braku takiej podstawy wyłącznie właściwy jest sąd miejsca zamieszkania strony pozwanej, a jeżeli i tej podstawy nie ma sąd miejsca zamieszkania powoda.

Kategorie

Biznes i ekonomia Prawo
Biznes i ekonomia Radcy prawni
Biznes i ekonomia Adwokaci
Firmy i usługi Doradztwo
Firmy i usługi Pozostałe
Miasta i regiony Dolnośląskie Wrocław
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Kancelaria rozwodowa wrocław Prawnik wrocław Radca prawny wrocław Rozwód wrocław Adwokat wrocław Alimenty wrocław

Wyróżnione strony

Rozwód Wrocław

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 16534/15619
  • Status strony: aktywna od 29/12/2019 11:16
  • Typ strony: wyróżniona od 26/12/2019 02:08
  • Data dodania: 26/12/2019 02:08
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 0, odsłon: 778
http://www.marisfoto.ostrowiec.plhttp://www.lifeandmore.plhttp://www.edukatory.plhttp://eurofirma.plhttp://freeamericatoday.plhttp://www.naharvard.plhttp://www.pinczow-tv.plhttp://www.raportrolny.plhttp://www.kasastefczyka.pl